יום המשפחה 2018 - ספרים לכל המשפחה

יום המשפחה 2018, כמו בכל שנה, הוא יום חג גם בהוצאת מיל. לאורך השנים אנו גאים בהוצאת לאור של ספרים לכל המשפחה. אתם מוזמנים לרכוש את כל הספרים של הוצאת מיל במחירים מצויינים ישירות מאתר ההוצאה - בעמוד זה. בנוסף, הכנו כאן במיוחד עבורכם כמה חבילות משפחתיות במיוחד, שיהיו בתוקף עד לסוף חודש פברואר. שימו לב, אם החבילות שכאן לא מתאימות לכם, או שתירצו שילובים נוספים, אנא צרו קשר כאן, או לחלופין, שילחו לנו מייל לכתובת: family@mil-media.co.il כיתבו אילו ספרים תירצו ונתפור עבורכם חבילה אישית


למשפחה היוצרת
יום המשפחה 2018
למשפחה הלוחמת

למשפחה החושבת

למשפחה המטיילת

למשפחה המשפצת

חבילת ספרי ילדים

למשפחה המתעמלת

יום המשפחה 2018 למשפחה יצירתית: 3 ספרים לבחירתכם בחבילות שונות.

לחצו לרכישת ספר בודד, זוג או את ה-3 במחיר מדהים

סדנה פרטית עם דנה ישראלי - מהדורה ראשונה אזלה. ספר מהודר בכריכה קשה, עשרות רעיונות לעבודות יצירה. הספר נמכר ב-109 שקלים.

יוצרים מחדש - ספר מהודר בכריכה קשה, עשרות רעיונות לעבודות יצירה המבוססים על מיחזור. הנאה לצד חינוך לקיימות. הספר נמכר ב-109 שקלים.

בד, נייר, חוט ומחט הינו רב מכר אמריקאי, שתרגמנו לעברית. הספר, מתרכז בעבודת רקמה, בד ונייר, למתחילים וגם למתקדמים. הספר נמכר בחנויות ב-89 שקלים.

מחיר מיוחד ל-3 הספרים, יום המשפחה 2018: 226 שקלים (במקום 307) המחיר כולל משלוח

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

יום המשפחה 2018: למשפחה הלוחמת

נח יש רק בתיבה אם אבא או אמא שירתו בצבא, ובטח אם אבא מילואימניק, זה הספר בשבילו. אוסף המשפטים שנכתבו במהלך ההיסטוריה על קירות השירותים. הספר נמכר בחנויות ב-59 שקלים.

עצלנות אקטיבית - עוד מתנה מושלמת לאבא, חבר, או כל שקצת עצלן, או מעוניין לשפר את הכושר והבריאות ממרומי השטיח בסלון. הספר נמכר בחנויות הספרים ב-54 שקלים.

מחיר  מיוחד לזוג הספרים ליום המשפחה: 69 שקלים (במקום 113) המחיר כולל משלוח

 

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

יום המשפחה 2018: למשפחה החושבת

החיים הם דבר חשוב מדי מכדי לדבר עליהם ברצינות, כך אמר אוסקר ויילד. את המשפט הזה ועוד מאות משפטים על החיים, שנכתבו על ידי הוגי דיעות, סופרים, קומיקאים, פוליטיקאים, דמויות מהקולנוע והטלויזיה ואחרים, תוכלו למצוא בספר הציטוטים המקסים. הספר נמכר בחנויות ב-49 שקלים.

הפוך על הפוך ספר חידות אינטליגנטי לנוער וילדים, בדרגות קושי שונות, כ-100 חידות משעשעות ומאויירות שכל המשפחה יכולה לפתור יחדיו. הספר נמכר בחנויות ב-68 שקלים.

מחיר  מיוחד לזוג הספרים ליום המשפחה: 97 שקלים (במקום 117) המחיר כולל משלוח

 

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

למשפחה המטיילת: טיולי לילה + טרנטה דואה

טיולי לילה ספר שכל משפחה חובבת טיולים ורומנטיקה בישראל חייבת לעצמה. ספר אלבומי מרהיב של העיתונאי איל שפירא,המוביל אתכם לשמורות טבע, חופי ים, סמטאות, קברי צדיקים ואפילו שבילי אופניים - כולם בשעות הקסם שבין השקיעה לזריחה. מחיר קטלוגי - 119 שקלים

טרנטה דואה סיפרו של דני כהן, על בדידותו של הטראקר. לופו פיטרו יוצא למסע רגלי ארוך בצפון ספרד, שהופך למסע חיפוש עצמי. ספר חובה לכל מי שעשה את טראק הקמינו לסנטיאגו דה קומפוסטלה, או לכל מי שעשה טראק בכלל. מחיר קטלוגי - 68 שקלים.

מחיר  מיוחד לזוג הספרים ליום המשפחה: 99 שקלים! (במקום 187) המחיר כולל משלוח

 

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

יום המשפחה 2018 למשפחה הבונה

לרכוש דירה בלי להיפגע - מהדורה חמישית, שיצאה בשנת 2013 ונותנת, ב-22 פרקים, את כל העיצות לקנייה נכונה של דירה בישראל. מתי קונים, ממה נזהרים, איך חוסכים עשרות אלפי שקלים. הספר נמכר בחנויות הספרים ב-78 שקלים.

המדריך השלם למשפץ - ספרו החדש והמקיף של ערן סיב, יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים, נותן הצצה לעולמם של הקבלנים ונותן שלל עיצות פרקטיות להוזלת השיפוץ, לתהליך העבודה ולצליחתו בשלום. הספר נמכר בחנויות הספרים ב-89 שקלים.

מחיר  מיוחד לזוג הספרים ליום המשפחה: 110 שקלים (במקום 177) המחיר כולל משלוח

 

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

ספר ילדים: אוצר קטן

אוצר קטן הספר הקלאסי למשפחות יחידניות. מסע מרגש, משעשע ויוצא דופן של יעל, שמתחיל לבד, בחיפוש אחרי האושר, ומסתיים ביחד, עם לידתו של תינוק מקסים שנולד מתרומת זרע. ספר חובה לאמהות יחידניות.

מחיר  הספר באתר הוצאת מיל: 59 שקלים המחיר כולל משלוח

 

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

יום המשפחה 2018 למשפחה הספורטיבית

עצלנות אקטיבית - מתנה מושלמת לאבא, חבר, או כל שקצת עצלן, או מעוניין לשפר את הכושר והבריאות ממרומי השטיח בסלון. הספר נמכר בחנויות הספרים ב-54 שקלים.

טיולי לילה ספר שכל משפחה חובבת טיולים ורומנטיקה בישראל חייבת לעצמה. ספר אלבומי מרהיב של העיתונאי איל שפירא,המוביל אתכם לשמורות טבע, חופי ים, סמטאות, קברי צדיקים ואפילו שבילי אופניים - כולם בשעות הקסם שבין השקיעה לזריחה. מחיר קטלוגי - 119 שקלים

מחיר  מיוחד לזוג הספרים ליום המשפחה: 94 שקלים (במקום 173) המחיר כולל משלוח

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי