מתנה לגבר

אז מה קונים מתנה לגבר שיש לו הכל?

נמאס לכם לשבור את הראש בכל שנה מה לקנות מתנה לגבר שלכם? הנה ההזדמנות שלכם לרכוש משהו שונה, מקורי ומצחיק שישאיר הרבה רושם על החבר, האבא, האח, או כל גבר אחר שיקר לליבכם במחיר קטן - ספר מתנה שהוא הרבה יותר מכרטיס ברכה.

בהוצאת מיל יש לנו שורה של ספרים שהם מתנה קלאסית לגברים, בין אם מדובר באיש עסקים, באיש מילואים בהווה או בעבר, בבטטת כורסא או אפילו בכזה שנמצא במשבר גיל העמידה.

אתם מוזמנים לרכוש כאן ספר, או מארז, שיישלח אליכם בדואר רשום, או באיסוף עצמי.

כל המחירים הם כולל דמי טיפול ומשלוח.

מתנה לגבר שחולם על המילואים

מהדורה מחודשת ומורחבת לרב המכר נח יש רק בתיבה, עם כל המשפטים הקורעים, השבוזים, המשעשעים ולעתים גם הגסים שהגו חיילים לדורתיהם. פקל כיסים חובה לכל חייל, או מי שקרוב להווי הישראלי.

מחיר הספר בחנויות - 59 שקלים.

המחיר לרוכשים באתר - 55 שקלים, כולל דמי משלוח!

   55 שקל באמצעות פייפאל

  55 שקל בכרטיס אשראי

 

 

מתנה לגבר שמחפש השראה

מנהל, עצמאי, מפקד וגם אב, כל אחד צריך לפעמים משפטים מלאי השראה, כדי לספוג מוטיבציה, או כדי להמריץ את הסובבים אותו. החיים הם הוא בדיוק הספר שנועד לכך. מאות משפטים על החיים, שנכתבו על ידי הוגי דיעות, סופרים, קומיקאים, פוליטיקאים, דמויות מהקולנוע והטלויזיה ואחרים, תוכלו למצוא בספר הציטוטים המקסים.

בין אם אתם ציניים, רומנטיקנים חסרי תקנה, חולי עבודה, בטלנים, או אפילו אם אתם מחפשים מוטו, או משפט מוטיבציה לחיים, תוכלו למצוא את מבוקשכם בספר שתורגם לעברית על ידי הוצאת מיל.

 

מחיר לרוכשים באתר - 49 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

 

 

מתנה לגבר שאוהב לצטט

הגבר שלכם אוהב להראות שהוא חכם? לצטט את ניטשה וגם את הרס"פ מהמילואים? החבילה הזו היא בדיוק בשבילו - חבילת ספרי הציטוטים - נח יש רק בתיבה + החיים הם.

 

מחיר החבילה לרוכשים באתר - 89 שקלים!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

 

 

מתנה לגבר העצלן

הגבר שלכם הוא בטטת כורסא? בדיוק בשביל זה נכתב הספר "עצלנות אקטיבית" -הדרך להפיק הרבה מן המעט.

עצלנות אקטיבית הוא מדריך ראשון מסוגו לשמירה על כושר וחיוניות בעזרת תרגילים קלים שהותאמו במיוחד לאנשים עצלנים.

הספר עצלנות אקטיבית יפתור לכם אחת ולתמיד את הדילמה של העצלנים: שמירה על כושר גופני וחיוניות, תוך סידרת תרגילים קלה שחוברה על ידי יונתן בן צבי, ופותחה במהלך השנים לשיטה המכונה עצלנות אקטיבית..

מחיר מיוחד לרוכשים באתר - 44 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

 

 

מתנה לגבר שמחפש משמעות

ספר מסע מקסים על לופו פיטרו, היוצא למסע רגלי ארוך בצפון ספרד. יש לו כל מה שהוא צריך: דירת גבר גרוש (פעמיים), בטלת בוקר נינוחה, מחסן שמפרנס אותו, עיתון שהוא אוהב לקרוא, שתי בנות מוצלחות שאימותיהן מגדלות ושגרה מבורכת שהוא רגיל אליה והיא אליו. כל הסיבות הנכונות לא לזוז לשום מקום. אבל לגיל חמישים יש תוכנית אחרת עבורו. ספר שכל גבר במשבר גיל העמידה יזדהה איתו.

מחיר מיוחד לרוכשים באתר - 49 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

ניתן גם לשלוח המחאה בדואר לכתובת:

הוצאת מיל, כיבוש העבודה 13, הרצליה 46322

לספרים נוספים מבית הוצאת מיל לעמוד הבית