עצלנות אקטיבית - מתנה מושלמת לעצלן שאתם אוהבים

 

כולל דמי טיפול ומשלוח

משלוח באמצעות דואר ישראל, בתוך 72 שעות ,  ניתן גם לשלוח המחאה בדואר עבור: הוצאת מיל, כיבוש העבודה 13, הרצליה 46322

עצלנות אקטיבית הוא מדריך ראשון מסוגו לשמירה על כושר וחיוניות בעזרת
תרגילים קלים שהותאמו במיוחד לאנשים עצלנים.

הספר עצלנות אקטיבית יפתור לכם אחת ולתמיד את הדילמה של העצלנים: שמירה על כושר גופני וחיוניות, תוך סידרת תרגילים קלה שחוברה על ידי יונתן בן צבי, ופותחה במהלך השנים לשיטה המכונה עצלנות אקטיבית..

יש לכם מישהו קרוב שסובל גם הוא מנגיף העצלנות? הספר הוא המתנה המושלמת עבורו. הקפדה מלאה, או חלקית, על התרגילים, תביא לשיפור באיכות חייו של העצלן וגם אם ימשיך בהתעקשותו - מובטח כי לפחות תעלו חיוך גדול על פניו.

מחיר קטלוגי - 58 שקלים

מחיר לרוכשים באתר - 47 שקלים

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

גם הביקורות מתלהבות

כתבת השער בעיתון הקיבוץ!  כנסו לקרוא את הגרסה המקוונת והמפרגנת ב- ynet
"נדיר למצוא בתקופתנו ספר 'שיפור עצמי' שמקבל אותך כמו שאתה ולא מטיף לך מוסר", יאיר קלדור, מגזין דה מרקר ויק (לחצו לצפיה בביקורת המלאה)
שריר הבטלנים - כתבת מגזין במוסף סוף השבוע של גלובס
מדור ספרים חדשים - הארץ
צפו בתמונות מתוך הראיון שנערך עם יונתן בן צבי בתוכניות של משה דץ, לחיות טוב
דב גילהר: זה שלאגר! (תוכנית הבוקר, ערוץ 10)

עוד על הספר

כעת, לראשונה - ולאחר שהוכיח את עצמו כהצלחה מסחררת בקרב עצלנים מדופלמים, יונתן בן צבי, קיבוצניק הנושק את שנתו השמונים, מאגד עבורכם אסופת תרגילי התעמלות ייעודיים לעצלנים בכל הגילים. התרגילים אשר לוקטו במשך שנים, מגשימים את הבלתי אפשרי בעולם הטבע: משמרים גוף והנפש בכושר גבוה, מבלי להתאמץ יותר מכפי שכל עצלן נחוש יכול לבקש מעצמו.

הספר "התעמלות אקטיבית" משלב תרגילי התעמלות הפרצוף, תנוחת ליקוק החלב, כריעת חתול, קצת על עצלנות חיובית ועוד הרבה יותר, הממחישים את ההבדל שבין עצלנות פסיבית שאין בה פסול, כמובן, לבין עצלנות אקטיבית שיש לה אפילו יתרון מרשים: היא מחזקת את הגוף, מבלי להפסיק ליהנות מכל הטוב שברביצה מול הטלוויזיה.

לעמוד הבית של הוצאת מיל לספרים נוספים מבית הוצאת מיל