מתנות שיווקיות ללקוחות, מתנות לעובדים ליום גיבוש ועוד

מתנות לעובדים ליום גיבוש או לאירוע, מתנות שיווקיות ללקוחות ולארגונים, או חיפוש מתנות עד 50 שקל, הם אתגר אמיתי, שכן מדובר לעתים בהשקעה כספית לא מבוטלת ומעבר לכך, אתם רוצים מתנה שתשאיר חותם אמיתי, שתשמר לאורך זמן ומקבלי המתנה יעריכו אותה ויזכרו אתכם לטובה.

אנחנו, בהוצאת מיל, פיתחנו התמחות בהכנת מתנות לעובדים, או מתנות ללקוחות. באופן כללי, ספרי מתנה הם שי מושלם שכן מדובר בהוצאה כלכלית צנועה יחסית וכן במתנה זכירה, שנשארת לאורך זמן.

מתנות לעובדים עד 50 שקלים

מבחינת עלות, ספר ברכישה כמותית, יהיה תמיד תחת הקטגוריה של מתנה לעובדים עד 50 שקלים. הרכישה של הספרים דרכנו תהיה לעולם זולה יותר מאשר רכישת ספרים בחנויות הספרים או דרך גורם שלישי. אתם מוזמנים לנסות את מגוון ספרי המתנה שלנו - ספרים משעשעים, ספרי הדרכה וספרי השראה שיכולים להתאים לחגים, לאירועים כמו יום האהבה, או יום המשפחה וגם מתנות לעובדים ליום גיבוש, או מתנות לעובדים ליום הולדת. אתם מוזמנים לצפות במבחר הגדול של ספרי הוצאת מיל, בקישור זה. מצאתם ספר שמתאים לכם? צרו עמנו קשר וקבלו הצעה מעולה.

מתנות לעובדים עד 20 שקלים

חלק מהספרים המוצעים אצלנו, נכללים בקטגוריה של מתנות לעובדים עד 20 שקלים, מותנה גם בכמות. ניתן גם לשלב את הספרים במארזים, עם שוקולד, או חולצה למשל.

מתנות שיווקיות ללקוחות

את כל הספרים של הוצאת מיל, ניתן להוציא גם במהדורות אישיות, בתור מתנות שיווקיות ללקוחות, או מתנות אישיות לעובדים, באמצעות הוספת לוגו שלכם, הוספת עמוד פתיחה מטעמכם ועוד.

בנוסף, ניתן גם להוציא ספרים ייעודיים של החברה. ספרים שעוסקים בהיסטוריה ובתולדות החברה, או להבדיל ספר של אמרות ופתגמים, ספר מתכונים של העובדים או כל רעיון אחר. נשמח לבוא ולגבש אתכם רעיון יצירתי שישאיר חותם אצל מקבלי המתנה.

צרו עמנו קשר

ראיתם ספר מתאים, מעוניינים לקבל הצעה מחיר, או לערוך סיעור מוחות משותף?

צרו קשר למייל : gift@mil-media.co.il

או פנו בטלפון ישירות: זיו  050-5543991

 

מתנות לעובדים ליום גיבוש, מתנות שיווקיות ללקוחות