עצלנות אקטיבית - מתנה מושלמת לעצלן שאתם אוהבים

מחיר קטלוגי - 58 שקלים

מחיר  לרוכשים באתר: 47 שקלים

(כולל משלוח בדואר בארץ)

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

עצלנות אקטיבית

הזמינו עכשיו את הספר

ניתן גם לשלוח המחאה עבור הוצאת מיל, כיבוש העבודה 13, הרצליה. עם קבלת התשלום, נשלח לכם מיד את הספר בדואר.

גם הביקורות מתלהבות

כתבת השער בעיתון הקיבוץ (לחצו לצפיה)

"נדיר למצוא בתקופתנו ספר 'שיפור עצמי' שמקבל אותך כמו שאתה ולא מטיף לך מוסר", יאיר קלדור, מגזין דה מרקר ויק (לחצו לצפיה בביקורת המלאה)

 שריר הבטלנים - כתבת מגזין במוסף סוף השבוע של גלובס (לחצו לצפיה)

 מדור ספרים חדשים - הארץ (לחצו לצפיה)

 צפו בתמונות מתוך הראיון שנערך עם יונתן בן צבי בתוכניות של משה דץ, לחיות טוב דב גילהר: זה שלאגר! (תוכנית הבוקר, ערוץ 10)

עצלנות אקטיבית הוא מדריך ראשון מסוגו לשמירה על כושר וחיוניות בעזרת תרגילים קלים שהותאמו במיוחד לאנשים עצלנים.
הספר עצלנות אקטיבית יפתור לכם אחת ולתמיד את הדילמה של העצלנים: שמירה על כושר גופני וחיוניות, תוך סידרת תרגילים קלה שחוברה על ידי יונתן בן צבי, ופותחה במהלך השנים לשיטה המכונה עצלנות אקטיבית..

יש לכם מישהו קרוב שסובל גם הוא מנגיף העצלנות? הספר הוא המתנה המושלמת עבורו. הקפדה מלאה, או חלקית, על התרגילים, תביא לשיפור באיכות חייו של העצלן וגם אם ימשיך בהתעקשותו - מובטח כי לפחות תעלו חיוך גדול על פניו.

עוד על הספר

כעת, לראשונה - ולאחר שהוכיח את עצמו כהצלחה מסחררת בקרב עצלנים מדופלמים, יונתן בן צבי, קיבוצניק הנושק את שנתו השמונים, מאגד עבורכם אסופת תרגילי התעמלות ייעודיים לעצלנים בכל הגילים. התרגילים אשר לוקטו במשך שנים, מגשימים את הבלתי אפשרי בעולם הטבע: משמרים גוף והנפש בכושר גבוה, מבלי להתאמץ יותר מכפי שכל עצלן נחוש יכול לבקש מעצמו.

הספר "התעמלות אקטיבית" משלב תרגילי התעמלות הפרצוף, תנוחת ליקוק החלב, כריעת חתול, קצת על עצלנות חיובית ועוד הרבה יותר, הממחישים את ההבדל שבין עצלנות פסיבית שאין בה פסול, כמובן, לבין עצלנות אקטיבית שיש לה אפילו יתרון מרשים: היא מחזקת את הגוף, מבלי להפסיק ליהנות מכל הטוב שברביצה מול הטלוויזיה.