מפת ישראל דרך היין - מפת כבישי ישראל בשילוב יקבים ומבשלות בירה ישראלית

מפת ישראל- יקבים ומבשלות בירה, היא למעשה מפת כבישי ישראל, מאפשרת לכם לנווט, בעזרת אפליקציית גוגל מפות ולשלב טיול עם ביקור ביקבים ובמבשלות בירה ישראליות. מתחת למפה תוכלו לקרוא הסבר מפורט כיצד יש להשתמש בה. המפה מבוססת על פרויקט מפת היין של ישראל, של הוצאת מיל. הגרסה החדשה של המפה היא בשיתוף אתר טייל - אתר טיולים ומסלולים בארץ ובחו"ל. המפה היא מפת כבישים פתוחה לשימוש, תוכלו לשתף אותה או להוריד אותה לטלפון שלכם. בתחתית צרפנו גם קישור למפת היין המקורית - במידה ותרצו לצפות בה

מפת ישראל דרך היין - מדריך למשתמש

טיול נעים

מפת ישראל - מפת כבישי ישראל, כולל יקבים בישראל - היקבים הגדולים בישראל

צפיה במפה הישנה - על פי איזורים

יקבים בגליל ובגולן

יקבים באיזור הכרמל

יקבים באיזור המרכז

יקבים באיזור הרי ירושלים

יקבים בדרום הארץמפת כבישי ישראל - אחרת

יין ישראלי הוא כבר מזמן שם נרדף לאיכות. בישראל אפשר למצוא קרוב ל- 200 יקבים - יקבי בוטיק ויקבים גדולים. בשנים האחרונות נוספות גם עשרות מבשלות בירה בוטיק. בעזרת מפת היין של ישראל, תוכלו לשלב טיול בישראל עם טעימת יין וביקור באיזורי יקבים וכרמים מרהיבים - שם תוכלו גם לפגוש את בעלי היקבים והמבשלות ולרכוש יין ישראלי ומוצרים איכותיים אחרים.

הוצאת מיל, הוציאה לאור את מפת דרך היין של ישראל - מפת יקבים על תשתית של מפת כבישי ישראל. על המפה המקורית - בה תוכלו לצפות מהקישור שבתמונה, תמצאו עשרות יקבים, חנויות יין ומסעדות. כעת, הוצאת מיל, בשיתוף אתר טייל, החליטה לחדש את מפת ישראל דרך היין ולהתאימה לרוח התקופה - מפת כבישי ישראל, המאפשרת ניווט קל ברכב, דרך אפליקצית מפות גוגל, לטייל מנקודה לנקודה, באמצעות הג'יפיאס. מתחת למפה - ממתינות לכם הוראות השימוש הקלות - כדי שגם אתם תוכלו ליהנות מטיול לאורך כבישי ישראל - עם או בלי עצירות בעשרות יקבים ישראלים או מבשלות בירות ישראליות. רק לזכור - אם שותים, לא נוהגים.

מפת יקבים ישראלים - המקורית

מפת היקבים המקורית של הוצאת מיל, יצאה ב-2 גרסאות. היא נועדה לאפשר לערוך טיולי יין בדיוק כמו בטוסקנה ובחבלי יין אחרים בעולם.

המפה חולקה במרבית בתי המלון הגדולים, בחנויות יין מובחרות ובהם רשת דרך היין ואניני היין וכן בלשכות משרד התיירות, בעשרות אלפי עותקים.

מבצע נוסף לחובבי היין: 50% הנחה לספר "טיולי לילה בישראל" - כנסו והתרשמו מהספר.

For the first time, you can travel the Israeli wine trail. With this new product, from Mil publication, with the help of israelwines.co.il, you can drive among tens of wineries, wine shops and resturant and enjoy excellent wines from Israel.

have an enjoyable journey...