ספר מתנה מקורית לגבר: מתנות לגבר שיש לו הכל

אז איך קונים מתנות לגבר לגבר שיש לו הכל?

נמאס לכם לשבור את הראש בכל שנה לחפש מתנה מקורית לגבר שלכם? בעמוד זה תקבלו הזדמנות לרכוש משהו שונה, מקורי ומצחיק שישאיר הרבה רושם על החבר, האבא, האח, או כל גבר אחר שיקר לליבכם במחיר קטן - ספר מתנה לגברים שהוא הרבה יותר מכרטיס ברכה, או במילים אחרות - מתנה מקורית לגבר.

מתנות מקוריות לגבר

בהוצאת מיל יש לנו שורה של ספרים שהם מתנה מקורית לגבר, שתשאיר רושם לאורך זמן, בין אם מדובר באיש עסקים, באיש מילואים בהווה או בעבר, בבטטת כורסא או אפילו בכזה שנמצא במשבר גיל העמידה.

אתם מוזמנים לרכוש כאן ספר, או מארז, שיישלח אליכם בדואר רשום, או באיסוף עצמי.

כל המחירים הם כולל דמי טיפול ומשלוח. אם אתם מעוניינים בדברים אחרים - לאו דווקא בספר, כנסו עכשיו לאתר מילואימניק - מקבוצת הוצאת מיל - ובקרו בעמוד מתנה מקורית לגבר שם תמצאו מבחר של מתנות - כמו חולצות משעשעות - חלקן תוכלו לראות בתמונה למעלה.

ספר מתנה לגבר שחולם להביס את שוק ההון

מתנות לגבר שחולם לעשות כסף מחפשים מתנה לגברים שחיים את שוק ההון? הנה רעיון נפלא, מקורי ושימושי לגבר שאתם אוהבים - הצפת ערך, מילון מונחים לשוק ההון, המבוסס על הטור הותיק והפופלרי של עמי גינזבורג בעיתון דה מרקר.

מחיר הספר בחנויות - 88 שקלים.

המחיר לרוכשים באתר - 75 שקלים, כולל דמי משלוח!

   75 שקל באמצעות פייפאל

  75 שקל בכרטיס אשראי

ספר מתנה לגבר שחולם על המילואים

מתנות לגבר שיש לו הכל מחפשים מתנה לגברים שאוהבים מדי ב'? קבלו רעיון מעולה שתהיה מתנה מקורית לגבר שאתם אוהבים - מהדורה מחודשת ומורחבת לרב המכר נח יש רק בתיבה, עם כל המשפטים הקורעים, השבוזים, המשעשעים ולעתים גם הגסים שהגו חיילים לדורתיהם. פקל כיסים חובה לכל חייל, או מי שקרוב להווי הישראלי.

מחיר הספר בחנויות - 59 שקלים.

המחיר לרוכשים באתר - 55 שקלים, כולל דמי משלוח!

   55 שקל באמצעות פייפאל

  55 שקל בכרטיס אשראי

מתנה מקורית לגבר שמחפש השראה

ספר מתנה לגבר

אתם בעניין של מתנות לגבר שיש לו הכל? מנהל, עצמאי, מפקד וגם אב, כל אחד צריך לפעמים משפטים מלאי השראה, כדי לספוג מוטיבציה, או כדי להמריץ את הסובבים אותו. החיים הם הוא בדיוק הספר שנועד לכך. מאות משפטים על החיים, שנכתבו על ידי הוגי דיעות, סופרים, קומיקאים, פוליטיקאים, דמויות מהקולנוע והטלויזיה ואחרים, תוכלו למצוא בספר הציטוטים המקסים.

בין אם אתם ציניים, רומנטיקנים חסרי תקנה, חולי עבודה, בטלנים, או אפילו אם אתם מחפשים מוטו, או משפט מוטיבציה לחיים, תוכלו למצוא את מבוקשכם בספר שתורגם לעברית על ידי הוצאת מיל.

 

מחיר לרוכשים באתר - 49 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

מתנה לגבר שאוהב לצטט

מתנה לגברים

הגבר שלכם אוהב להראות שהוא חכם? לצטט את ניטשה וגם את הרס"פ מהמילואים? החבילה הזו היא בדיוק בשבילו - לא ספר מתנה לגבר, אלא חבילת ספרי הציטוטים - נח יש רק בתיבה + החיים הם. 2 ספרים במחיר קטן, שייתנן לגבר שלכם תשובות מכונות לכל סיטואציה. ללא ספק תחת הקטגוריה - מתנות לגבר שיש לו הכל.

 

מחיר החבילה לרוכשים באתר - 89 שקלים!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

ספר מתנה לגבר העצלן

מה לקנות לגבר - מתנה יפה לגבריםהגבר שלכם הוא בטטת כורסא? בדיוק בשביל זה נכתב הספר "עצלנות אקטיבית" -הדרך להפיק הרבה מן המעט.

עצלנות אקטיבית הוא מדריך ראשון מסוגו לשמירה על כושר וחיוניות בעזרת תרגילים קלים שהותאמו במיוחד לאנשים עצלנים. ספר מתנה לגבר שרוצה להתאמן בלי להפסיד אף דקת משחק בטלויזיה.

הספר עצלנות אקטיבית יפתור לכם אחת ולתמיד את הדילמה של העצלנים: שמירה על כושר גופני וחיוניות, תוך סידרת תרגילים קלה שחוברה על ידי יונתן בן צבי, ופותחה במהלך השנים לשיטה המכונה עצלנות אקטיבית..

מחיר מיוחד לרוכשים באתר - 44 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

מתנה לגברים שמחפשים משמעות

מתנה מקורית לגברזו כבר מתנה לגברים מסוג אחר: ספר מסע מקסים על לופו פיטרו, היוצא למסע רגלי ארוך בצפון ספרד. יש לו כל מה שהוא צריך: דירת גבר גרוש (פעמיים), בטלת בוקר נינוחה, מחסן שמפרנס אותו, עיתון שהוא אוהב לקרוא, שתי בנות מוצלחות שאימותיהן מגדלות ושגרה מבורכת שהוא רגיל אליה והיא אליו. כל הסיבות הנכונות לא לזוז לשום מקום. אבל לגיל חמישים יש תוכנית אחרת עבורו. ספר שכל גבר במשבר גיל העמידה יזדהה איתו.

מחיר מיוחד לרוכשים באתר - 61.20 שקלים !!

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי